EDİRNE

Türkiye'yi Avrupa'ya bağlayan karayolu üzerinde yer alan sınır şehri Edirne; Tunca, Arda ve Meriç ırmaklarının buluştuğu düzlükte kurulmuştur. 

Şehir merkezi Yunanistan'a
7 km, Bulgaristan'a 17 km, İstanbul'a 239 km, Çanakkale'ye 230 km uzaklığındadır.

1800 yıllarında İstanbul, Paris ve Napoli'den sonra Avrupa'nın dördüncü büyük şehri olup,Osmanlı İmparatorluğu döneminde 
başkentlik yapan Edirne; büyük tarihi ve kültürel mirasa sahiptir.

Resim
Başkanın Daveti

Sevgili hekim ve hekim adayları,

Trakya Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu (TÜBAT) ailesi olarak bilimsel ve sosyal programlarıyla her zaman bir adım önde olan kongrelerimizden biriyle daha sizlerleyiz. Yıllardır gerek kendi düzenlediğimiz gerekse katılımcı olarak yer aldığımız kongrelerden edindiğimiz tecrübelerle, sizlere eşsiz bir 3 gün hazırladık.
Alanında uzman hocalarımızın önderlik edeceği kongremizin içeriği tamamen, hekim adayı arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu bilimsel çalışmalardan, kendi hazırlamış oldukları sözlü ve poster sunumlarından, son derece öğretici ve bir o kadar da eğlenceli, aktif olarak katılabileceğiniz atölye çalışmalarından ve tüm bunlara ek olarak 2 gün boyunca katılacağınız oturumlarda öğrendiğiniz bilgileri test edebileceğiniz keypad oturumlarından oluşmaktadır. Bu farkı bizimle yaşamanız için 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında hepinizi Edirne'ye bekliyoruz.


Stj. Dr. Eda ÇAKAR
Kongre Başkanı